nášivka SDH Horní Suchá

Požární sport


Sezóna soutěžních družstev v požárním útoku 2016


Soutěžní družstvo mužů ve složení Pospěcha J., Palowski R., Krhovjak D., Vysoudil M., Rzyman T., Pospěcha P., Stefan V., Swaczyna H., Zsibrita R., Šotkovský L. se zúčastnilo 24 soutěží, z toho 15 soutěží bylo v Moravskoslezské lize, kde se umístilo na 16.místě z celkového počtu 25 družstev přihlášených do soutěže. Nejlepší dosažený čas sezóny byl 14,972 s. a to na soutěži v Metylovicích.

Soutěžní družstvo děvčat spolu začala již třetí sezónu. Zúčastnila se celkem 10 soutěží, ve kterých se umístila jednou na prvním místě a třikrát na druhém místě. Během sezóny do týmu přišla nová děvčata, která se teprve seznamovala s požárním sportem. Doufáme, že se jim požární sport zalíbil a do další sezóny jim přejeme hodně úspěchů.

Hodnocení soutěžního družstva SDH Horní Suchá za rok 2013


Soutěžní družstvo SDH Horní Suchá ve složení Palowski Radek, Pospěcha Jan, Krhovjak David, Pospěcha Pavel, Šenkyřík Stanislav, Tajsler Petr, Harok Josef se v sezóně 2013 zúčastnilo celkem 35 soutěží v požárním sportu. Nejlepšími výsledky bylo 6x1. místo a to v Doubravě, Soběšovicích, Hnojníku, Domaslovicích, Hradišti a v Č.T. Mostech. Prvenství bylo obhájené v Soběšovicích, Hnojníku a Domaslavicích. Dále pak 2. místo obsadili v Lesních Albrechticích a 3. místo v Mistřovicích.

Sportovní družstvo bylo rovněž účastníkem prestižní Moravskoslezské Ligy v Požárním útoku, kde již startovalo druhou sezónu. Po 15. ligových kolech skončilo družstvo z 27. účastníku na 23. místě a získalo celkem 84. bodů.

Nejrychlejší útok sezóny předvedlo družstvo v Mistřovicích časem 14,77 s., kde předvedli i nejlepší měřený sestřik v sezoně a to 14,254.