nášivka SDH Horní Suchá

Startovné: 150 Kč
Uzávěrka přihlášek: 20.07.2012

Propozice:

Do soutěže se mohou přihlásit hasiči HZS, JSDHO v kategorii „ A „ do 35 let, kategorie „ B „ nad 35 let, kteří jsou fyzicky a zdravotně způsobilí.

Průběh soutěže:

Cílem jednotlivce je splnit všechny úkoly, které jsou součástí jednotlivých disciplín, předepsaným způsobem, v předepsaném pořadí a co nejrychleji. Disciplíny soutěže jsou prováděny plynule, bez přestávky a čas se měří od startu první disciplíny do ukončení poslední disciplíny.

Výstroj a výzbroj soutěžících:

• triko s krátkým nebo dlouhým rukávem
  • třívrstvý zásahový oděv pro hasiče včetně odnímatelných vrstev
  • zásahová přilba
  • zásahové rukavice
  • zásahová obuv
  • vzduchový dýchací přístroj (jen jako zátěž)

Disciplíny:

• Disciplína č. 1 - Běh s požárními hadicemi
  • Disciplína č. 2 - Bariéra
  • Disciplína č. 3 - Výstup na lešení
  • Disciplína č. 4 - Hammerbox
  • Disciplína č. 5 - Výstup na schod se závažím
  • Disciplína č. 6 - Figurína
  • Disciplína č. 7 - Výběh po schodišti

Další info:

Pokud máte zájem a chcete se do této soutěže přihlásit, můžete tak učinit prostřednictvím online přihlášky, kterou naleznete pod těmito propozicemi.
Další možností jak se přihlásit je prostřednictvím emailu na adrese zsibrita@seznam.cz nebo telefonicky na tel: +420 721 271 983 (operátor O2).

V případě přihlášení přes email, uveďte tyto informace: jméno, příjmení, datum narození a název organizace ( HZS, JSDHO ).

Jednotliví soutěžící startují ve čtyřminutových intervalech podle pořadí, jak byli nahlášeni. U každé disciplíny je přítomen rozhodčí soutěže. Čas bude měřen elektronicky a pro kontrolu stopkami. Po celou dobu soutěže bude přítomna zdravotní služba. Občerstvení je zajištěno pro všechny účastníky soutěže.

Startovné se platí na místě při prezentaci. Stáhnout propozice můžete ZDE.

Online přihláška již nelze vyplnit. Registrace soutěžících probíhala do 20.07.2012

Sponzoři a partneři soutěže:
  • SKUPINA ČEZ
  • DEPOS HORNÍ SUCHÁ
  • STAVEBNÍ FIRMA VAPES HORNÍ SUCHÁ
  • OBEC HORNÍ SUCHÁ
  • SBĚRNÉ SUROVINY MAREK SWACZYNA
  • OBČERSTVENÍ CHROST
  • VEKOOBCHOD NÁPOJŮ HLOBIL
  • WRIGLEY´S

Poděkování patří ing. WDÓWKOVI, který je správcem průmyslové zóny a vyšel nám ve všem vstříc. Dále pak obecnímu úřadu v Horní Suché, sponzorům a partnerům této soutěže, ale především celému organizačnímu týmu, bez kterého by se tato soutěž nemohla uskutečnit.