nášivka SDH Horní Suchá

Startovné: 150 Kč
Uzávěrka přihlášek: 20.07.2013

Propozice:

Do soutěže se mohou přihlásit hasiči HZS, JSDHO v kategorii „ A „ do 35 let, kategorie „ B „ nad 35 let, kteří jsou fyzicky a zdravotně způsobilí.

Průběh soutěže:

Cílem jednotlivce je splnit všechny úkoly, které jsou součástí jednotlivých disciplín, předepsaným způsobem, v předepsaném pořadí a co nejrychleji. Disciplíny soutěže jsou prováděny plynule, bez přestávky a čas se měří od startu první disciplíny do ukončení poslední disciplíny.

Výstroj a výzbroj soutěžících:

• triko s krátkým nebo dlouhým rukávem
  • třívrstvý zásahový oděv pro hasiče včetně odnímatelných vrstev
  • zásahová přilba
  • zásahové rukavice
  • zásahová nebo sportovní obuv
  • vzduchový dýchací přístroj (jen jako zátěž)

Disciplíny:

• Disciplína č. 1 - Běh s požárními hadicemi
  • Disciplína č. 2 - Bariéra
  • Disciplína č. 3 - Výstup na lešení a vytažení závaží
  • Disciplína č. 4 - Hammerbox
  • Disciplína č. 5 - Smotání 1x hadice B
  • Disciplína č. 6 - Tunel se závažím
  • Disciplína č. 7 - Výběh po schodišti do výškové budovy (cca 394 schodů)

Další info:

Pokud máte zájem a chcete se do této soutěže přihlásit, můžete tak učinit prostřednictvím online přihlášky, kterou naleznete pod těmito propozicemi.
Další možností jak se přihlásit je prostřednictvím emailu na adrese zsibrita@seznam.cz nebo telefonicky na tel: +420 721 271 983 (operátor O2).

V případě přihlášení přes email, uveďte tyto informace: jméno, příjmení, datum narození a název organizace ( HZS, JSDHO ).

Jednotliví soutěžící startují ve čtyřminutových intervalech podle pořadí, jak byli nahlášeni. U každé disciplíny je přítomen rozhodčí soutěže. Čas bude měřen elektronicky a pro kontrolu stopkami. Po celou dobu soutěže bude přítomna zdravotní služba. Občerstvení je zajištěno pro všechny účastníky soutěže.

Startovné se platí na místě při prezentaci.

Popis trati:

Online přihláška již nelze vyplnit. Registrace soutěžících probíhala do 20.07.2013